icon
  • icon
  • icon
  • icon
  • icon

TVORCHI

icon
  • icon
  • icon
  • icon
  • icon
Image placeholder

Майстер клас з епоксидної смоли
Resin art

Resin art у нас прийнято називати майстер-клас з епоксидної смоли.Це новий вид сучасного мистецтва у Києві та в Україні.

Докладніше про майстер клас з малювання епоксидною смолою

Техніка resin art родом із Австралії, але буквально за пару років стала популярною у всьому світі. Це вид сучасного абстрактного мистецтва. За допомогою спеціальної епоксидної смоли створюються витвори мистецтва.
Кожен створений витвір мистецтва epoxy resin art унікальний у своєму роді. Його неможливо повторити.
Малювання епоксидною смолою включає використання різних барвників (рідких і в порошковому вигляді), будівельного фена, камінчиків різних порід і видів, спеціального скла і навіть чорного балійського піску :)
Спершу може здатися, що resin art непроста техніка, але в процесі навчання малюванню епоксидною смолою ми переконаємо Вас у зворотньому.
Наші професійні майстри покажуть та розкажуть Вам всі тонкощі роботи.
Ми видамо все необхідне.
Програма майстер-класуЧас заняття Resin art на майстер класі – до 2 годин.
Наш кваліфікований викладач розповідає особливості смоли та роботи з нею. Показує, що з чим і куди додавати. Розкаже, де які матеріали можна придбати.
Вибираємо композицію картини епоксидною смолою.
Далі майстер разом із Вами створює пробну картину. Ви побачите, як поєднуються вибрані кольори.
Приступаємо до створення Вашої власної картини смолою на майстер-класі.
Попереджаємо, що картини зі смоли на майстер-клас мають “відлежатися” у нас в студії щонайменше 2 доби. Потім ви можете їх забрати. Якщо ви живете далеко, можемо їх відправити за допомогою таксі або Новою Поштою.

Кому буде цікавий resin art майстер клас Київ? Резін арт майстер клас зацікавить художників з досвідом та людей, які хочуть спробувати щось нове для себе.
Це чудовий варіант для проведення часу компанією або сім'єю. Хороша ідея для романтичного побачення чи дівич-вечора.
Що знадобиться на мк картини з епоксидної смоли? Ми надаємо все необхідне. Включаючи одноразові рукавички, распіратори та фартухи для захисту Вашого одягу.
 Пригощаємо гарячими напоями, вином і різними ласощами. Вам потрібно взяти з собою лише гарний настрій!
Важливі особливості епоксидної смолиКожен виріб у техніці resin art смола є повністю унікальним. Ви не зможете повторити чиюсь роботу, але створите свій власний шедевр.
​Результат картини з епоксидної смоли – майстер-клас, що Вас приємно здивує. Картина стане стильною та сучасною прикрасою для вашої квартири або офісу.
​Незважаючи на те, що вироби термостійкі та міцні, ми не рекомендуємо різати на них та ставити гарячі предмети. Роботи з епоксидної смоли, картини на майстер-класі, повинні застигати горизонтально не менше 24 годин.
Розклад для epoxy art resinРозклад на сторінці тут або можемо узгодити зручний для Вас час.
​У нас ви можете вибрати різні розміри основи для малювання: 400х500, 400х400, 350х450, діаметр 35 чи 40см. За бажанням можна залити столик або тацю (підніс). Але його треба замовляти завчасно. Оплачується окремо. За бажанням можемо замовити ми.
 Відвідавши наші курси малювання епоксидною смолою, ви також можете створити годинник за допомогою спеціального силіконового молда (є в наявності).

Замовити зворотній зв`язок

Якщо у Вас залишились питання до нас або ви хочете забронювати час, якого немає в розкладі.

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Made with